Torebki i sukienki

O publikowano 25-11-2010 w kategorii: Piękno

Tagi: , , , , , , ,

4Aby kobieta wyglądała wlicza się także torebka, która każda kobieta powinna wziąć ze sobą. W tej torebce są różne rzeczy. A mianowicie między innymi kosmetyki, klucze, portfel, telefon komórkowy, perfumy, dokumenty oraz inne wartości. Każda kobieta powinna nosić ze sobą torebkę, to dodaje kobiecie więcej urody, estetyki, mody oraz tak powinno być. Są różne rodzaje torebek, są różne kolory i różne wzory tych torebek. Torebki kosztują od trzydziestu złotych w górę. Im ładniejsza torebka to jest droższa. Ale oczywiście nie każda kobieta przejmuje się urodą i modą. I nie każda kobieta posiada w domu torebki i nosi je ze sobą, na przykład na spotkanie, do pracy, zabiera ją ze sobą do znajomych. Jest bardzo dużo torebek, aby każda kobieta mogła sobie wybrać swoją ulubioną i która jej się spodoba. Każda torebka ma wiele suwaków. Niektóre te torebki mają na torebce wzory firmy, który tą torebkę wyprodukował. Ale nie każda posiada na torebce logo firmy, bo inne są bez niczego, tylko torebka ma swój kolor. Ważną rolę w urodzie odgrywają sukienki, stroje wieczorowe. Kobiety bez tego nie mogą normalnie żyć, ale są i także takie kobiety, które się nie przejmują strojem i jak wyglądają. Ale trzeba jednak pamiętać, że uroda każdego typu jest dla każdego człowieka bardzo ważna. Sukienki są różne, różne wzory, różne kolory. Ale trzeba jednak zauważyć, że nie każda kobieta lubi ubierać się w sukienki, spódnice ale woli chodzić na przykład w spodniach. Sukienki są krótkie oraz także długie. Są także sukienki z materiału, a także sukienki z dżinsu. A jeśli chodzi o kolory to są między innymi na przykład zielone, czerwone, żółte, pomarańczowe, niebieskie, czarne, fioletowe, szare, brązowe, białe oraz wiele innych kolorów jest sukienek. Na niektórych sukienkach jak kobieta włoży ją na siebie to jest na przykład odkryty brzuch. Są także sukienki ślubne, które wtedy kobieta kupuje i wybiera, przymierza ją, gdy się przygotowuje do zawarcia małżeństwa i jest jej w tym dniu bardzo potrzebna. Każda kobieta lubi dbać o swoją urodę także przez sukienki.

Współczesne piękno i kremy przeciwzmarszczkowe

O publikowano 24-11-2010 w kategorii: Kosmetyki, Piękno, Uroda

Tagi: , , , , ,

2Dla współczesnych kobiet dobry wygląd to kluczowa sprawa pozwalająca im odnieść sukces. Świat kosmetyków rozrasta się w zastraszającym tempie, a modne ubrania zyskują na wartości. Ostatnio modne stały się także operacje plastyczne, nadające naszemu ciału jak najbardziej pożądany efekt. Trzeba stwierdzić, że ta metoda zyskuje coraz więcej chętnych. Najczęściej wybieranymi formami poprawy wyglądu jest: liposukcja czyli usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej, powiększenie piersi oraz plastyka powiek i nosa. Klientki salonów chirurgicznych są zadowolone z efektów operacji i ‚zaglądają’ tam coraz częściej. Niestety trzeba stwierdzić, że operacje plastyczne oprócz doskonałego wyglądu mogą przynieść także efekty uboczne, które są najczęściej nieodwracalne. Źle przeprowadzony wywiad lub sama operacja może kosztować pacjentkę utraceniem zdrowia, a w niektórych przypadkach nawet życia! Także przed wybraniem się do lekarza dokładnie trzeba przeczytać oferty salonów chirurgicznych lub posłuchać rad osób uczęszczających tam. Miejmy także na uwadze, że niskie ceny w tak zwanej promocji nie odzwierciedlają informacji podanych na ulotce. Bo prawda jest taka, że promocja, wcale promocją nie była. To jest tak zwany chwyt marketingowy, który stosuje się, by zainteresować ofertą hipotetyczne klientki. A w rzeczywistości realia są inne. Jak widać oczy trzeba mieć otwarte i nie można pozwolić się zwieźć niskim cenom. Każda nas marzy o tym by być piękną i zawsze mieć młody wygląd, jednak niestety z biegiem czasu nasza skóra się starzeje i stają się widoczne efekty zmęczenia czy stresu. Coraz więcej kobiet cierpi na problemy związane ze skórą na twarzy, a dokładniej ze zmarszczkami. Koncerny kosmetyczne dwoją się i troją, by wytworzyć produkt zatrzymujący pogarszanie się kondycji skóry. Na rynku można spotkać wiele produktów pomagającym skórze zachować jej elastyczność i młody wygląd. Jednym z nich są kremy przeciwzmarszczkowe. Mają one działanie nawilżające oraz spłycające skórę, co daje efekt zmniejszenia się zmarszczek. Trzeba jednocześnie zauważyć, że kremy takie poprawią koloryt skóry oraz zabezpieczą ją przez szkodliwym działaniem promieni słonecznych czy mrozu. Ale prawda jest taka, że nawet najdroższy na rynku krem nie zniweluje oznak czasu, może jedynie przynieść złudne wrażenie oraz poprawić kondycję psychiczną osoby go używającej. Jedynym sposobem na ‚starzenie się w dobrym stylu’ jest odpowiednia dieta, uprawianie sportów oraz brak nałogów takich jak: nadmierne spożywanie alkoholu czy też nałóg papierosowy. Czynniki te powodują spustoszenie w organizmie oraz mają silne działanie między innymi na skórę. Z tego jasno wynika, że jeśli chcemy wygląda kilka lat młodziej niż jest w rzeczywistości musimy kategorycznie skończyć z używkami, bo wtedy nawet najlepszy krem nie jest w stanie pomóc.

Włosy i nasz wygląd

O publikowano 23-11-2010 w kategorii: Piękno, Twarz

Tagi: , , , , , ,

Włosy są ozdobą płci żeńskiej, a wypadanie ich jest normalne, bowiem na ich miejsce pojawią się zdrowe i silne włosy. Problem zaczyna się wtedy, kiedy ilość gubionego owłosienia przekracza dopuszczalną normę. Jeżeli na ubraniach, poduszce po przebudzeniu, podłodze znajdują się bardzo duże ilości włosów to znak, że należy zacząć walczyć z problemem. Na rynku dostępne są różne preparaty od olejków po tabletki na przykrą przypadłość. Jeżeli wszystkie środki zawiodą można zdecydować się na przeszczep włosów polegający na pobraniu małego fragmentu skóry np z tyłu głowy i wszczepienie go w potrzebującym miejscu. Alternatywami dla tej metody jest wszczepianie sztucznych włosów (włókien) oraz redukcja komórek polegająca na wprowadzeniu igły po skórę i rozciągnięciu cebulek włosów na całym obszarze, pozwala to nawet na całkowitą regenerację braków w owłosieniu. Pewnym rozwiązaniem są także peruki które stosują nie tylko kobiety które utraciły włosy jak i zdolność ich rośnięcia, ale także i kobiety które w prosty sposób chcą chwilowo zmienić diametralnie własne włosy, stosowane także przez gwiazdy show biznesu. W tytule niniejszego tekstu wprowadziliśmy takie oto zdanie: wygląd zewnętrzny ma znaczenie (?). Można oczywiście spierać się w jakiś sposób odnośnie tego, czy rzeczywiście powinniśmy umieszczać znak zapytania w nawiasie na końcu tego zdania, a może bez nawiasu. Jeszcze inną możliwością jest całkowite pominięcie wspomnianego już wcześniej nawiasu. Chodzi w tym wszystkim najbardziej oczywiście o to, czy myślimy, że nasz wygląd zewnętrzny ma jakieś faktycznie duże znaczenie w naszym życiu? Trudno oprzeć się przekonaniu, że właściwie nie sposób temu zaprzeczyć. A zatem nie opierajmy się temuż właśnie przekonaniu. Wygląd ma istotnie znaczenie i takie są fakty. Oczywiście nie powinniśmy przykładać zbyt dużej wagi do owego wyglądu zewnętrznego, ponieważ nie stanowi on wszakże wszystkiego, co jest ważne, ale wprost nie da się całkowicie zignorować jego pewnego rodzaju roli w naszym życiu i w czynnościach, których się podejmujemy w różnych etapach naszego życia. I tak właściwie można to podsumować.

Chirurgia plastyczna i zabiegi w salonie kosmetycznym

O publikowano 18-10-2010 w kategorii: Piękno, Uroda

Tagi: , , , , , , ,

7Chirurgia plastyczna. W obecnych czasach operacje plastyczne stały się czymś powszechnie normalnym. Ludzie korzystają z dobroczynnych właściwości skalpela, aby poprawić swój wygląd. Gotowi są na kilku lub kilkunasto dniowe cierpienie pooperacyjne w imię “doskonałego ciała”. Przed podjęciem decyzji o zabiegu należy zastanowić się zadając sobie pytanie – “dlaczego?”. Powiększenie piersi lub liposukcja z pewnością nie ułatwi zdobycia lepszej posady, ani nie uratuje związku. Przed podpisaniem zgody na zabieg trzeba wziąć pod uwagę kilka faktów: efekt zabiegu może być daleki o wyobrażeń oraz istnieje ryzyko powikłań i komplikacji występujące przy każdej operacji. Nikt niestety nie jest wstanie zrozumieć kobiet, dlaczego one tak bardzo zwracają uwagę na własny wygląd, dlaczego tak bardzo widzą własne wady, przeobrażają je ogromnie, i coś co jest całkiem ładne i kształtne, potrafią zobaczyć w takim świetle iż uznają że będzie to okropne, brzydkie, zniekształcone i szpetne. Co ważniejsze, żadnej kobiecie chyba nie da się przetłumaczyć że naprawdę jest piękna i nie musi nic w sobie zmieniać, kochamy ją taką jaką jest.

Zabiegi w salonie kosmetycznym. Jeśli mimo wysiłku, cellulit wciąż gości na naszym ciele, wówczas warto udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie można poddać się specjalistycznym zabiegom. Do wyboru mamy szereg różnorodnych metod redukcji cellulitu. Jedną z nich jest endermologia. Endermologia jest to masaż wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy i z wykorzystaniem podciśnienia. Zabieg ten jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod walki z „pomarańczową skórką”. Stosuje się go również do walki z obrzękami, bliznami, napięciem mięśni, które może powodować bóle kręgosłupa. Możemy poddać się również elektrolipolizie, mezoterapii bądź zabiegowi body wrapping. Body wrapping tak naprawdę można wykonać również w domu – polega on na wmasowaniu w skórę kosmetyku antycellulitowego i owinięciu ciała bandażem lub folią, co zwiększa wchłanianie aktywnych substancji. Zabiegi w salonie kosmetycznym są bez wątpienia skuteczne, jednak trzeba się liczyć z niemałym wydatkiem – należy poddać się serii zabiegów, gdyż jeden najczęściej nie jest wystarczający.

O stronie

Często zapominamy o tym, że o wyglądzie naszej skóry decyduje także to, co spożywamy na co dzień. Potrawy bogate w sól, tłuszcz zwierzęcy, cukier przyczyniają się do rozwoju cellulitu. Cukier i tłuszcz powodują rozrastanie się tkanki tłuszczowej, sól natomiast przyczynia się do gromadzenia wody w organizmie. Prawidłowa dieta powinna więc obejmować składniki, które wspomagają spalanie tłuszczu, a więc przyspieszają przemianę materii, oraz ułatwiają usuwanie nadmiaru wody. Dlatego też do diety należy włączyć produkty zawierające błonnik, a więc przede wszystkim pieczywo pełnoziarniste, owoce i warzywa, różnego rodzaju kasze. Nadmiaru wody pozbędziemy się, paradoksalnie, pijąc duże ilości płynów. Szczególnie zalecana jest woda mineralna, a także zielona i czerwona herbata, które znane są z tego, że przyspieszają spalanie tłuszczu. Z jadłospisu wykreślić należy przede wszystkim słodycze oraz potrawy typu „fast food”, które dostarczają ogromnej ilości kalorii. Nie zapominajmy o tym, że nasza dieta odbija się na naszym zdrowiu i wyglądzie.

Losowy artykuł

Jednym z elementów walki z cellulitem jest masaż, zarówno ten wykonywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i ten, który można samodzielnie wykonać w domu, najlepiej podczas kąpieli, kiedy skóra jest wilgotna, a naczynia krwionośne rozszerzone pod wpływem ciepła. Masaż, który można wykonywać drewnianym bądź plastikowym przyrządem z wypustkami, szorstką rękawicą lub po prostu uciskając skórę palcami, poprawia krążenie krwi, a więc przyczynia się do usuwania toksycznych produktów przemiany materii oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ciało masujemy okrężnymi ruchami od dołu ku górze, czyli od łydek w górę tułowia, koncentrując się na miejscach dotkniętych „pomarańczową skórką”. Dodatkową zaletą masażu jest złuszczanie martwego naskórka. Tak wykonany zabieg przygotowuje skórę na przyjęcie aktywnych substancji z kosmetyków ujędrniających i antycellulitowych. W gabinecie możemy poddać się endermologii, czyli zabiegowi, w którym przy użyciu specjalnej głowicy, formującej pod wpływem podciśnienia fałd skórny, masowane jest całe ciało. Reklama: