Torebki i sukienki

O publikowano 25-11-2010 w kategorii: Piękno

Tagi: , , , , , , ,

4Aby kobieta wyglądała wlicza się także torebka, która każda kobieta powinna wziąć ze sobą. W tej torebce są różne rzeczy. A mianowicie między innymi kosmetyki, klucze, portfel, telefon komórkowy, perfumy, dokumenty oraz inne wartości. Każda kobieta powinna nosić ze sobą torebkę, to dodaje kobiecie więcej urody, estetyki, mody oraz tak powinno być. Są różne rodzaje torebek, są różne kolory i różne wzory tych torebek. Torebki kosztują od trzydziestu złotych w górę. Im ładniejsza torebka to jest droższa. Ale oczywiście nie każda kobieta przejmuje się urodą i modą. I nie każda kobieta posiada w domu torebki i nosi je ze sobą, na przykład na spotkanie, do pracy, zabiera ją ze sobą do znajomych. Jest bardzo dużo torebek, aby każda kobieta mogła sobie wybrać swoją ulubioną i która jej się spodoba. Każda torebka ma wiele suwaków. Niektóre te torebki mają na torebce wzory firmy, który tą torebkę wyprodukował. Ale nie każda posiada na torebce logo firmy, bo inne są bez niczego, tylko torebka ma swój kolor. Ważną rolę w urodzie odgrywają sukienki, stroje wieczorowe. Kobiety bez tego nie mogą normalnie żyć, ale są i także takie kobiety, które się nie przejmują strojem i jak wyglądają. Ale trzeba jednak pamiętać, że uroda każdego typu jest dla każdego człowieka bardzo ważna. Sukienki są różne, różne wzory, różne kolory. Ale trzeba jednak zauważyć, że nie każda kobieta lubi ubierać się w sukienki, spódnice ale woli chodzić na przykład w spodniach. Sukienki są krótkie oraz także długie. Są także sukienki z materiału, a także sukienki z dżinsu. A jeśli chodzi o kolory to są między innymi na przykład zielone, czerwone, żółte, pomarańczowe, niebieskie, czarne, fioletowe, szare, brązowe, białe oraz wiele innych kolorów jest sukienek. Na niektórych sukienkach jak kobieta włoży ją na siebie to jest na przykład odkryty brzuch. Są także sukienki ślubne, które wtedy kobieta kupuje i wybiera, przymierza ją, gdy się przygotowuje do zawarcia małżeństwa i jest jej w tym dniu bardzo potrzebna. Każda kobieta lubi dbać o swoją urodę także przez sukienki.

O stronie

Często zapominamy o tym, że o wyglądzie naszej skóry decyduje także to, co spożywamy na co dzień. Potrawy bogate w sól, tłuszcz zwierzęcy, cukier przyczyniają się do rozwoju cellulitu. Cukier i tłuszcz powodują rozrastanie się tkanki tłuszczowej, sól natomiast przyczynia się do gromadzenia wody w organizmie. Prawidłowa dieta powinna więc obejmować składniki, które wspomagają spalanie tłuszczu, a więc przyspieszają przemianę materii, oraz ułatwiają usuwanie nadmiaru wody. Dlatego też do diety należy włączyć produkty zawierające błonnik, a więc przede wszystkim pieczywo pełnoziarniste, owoce i warzywa, różnego rodzaju kasze. Nadmiaru wody pozbędziemy się, paradoksalnie, pijąc duże ilości płynów. Szczególnie zalecana jest woda mineralna, a także zielona i czerwona herbata, które znane są z tego, że przyspieszają spalanie tłuszczu. Z jadłospisu wykreślić należy przede wszystkim słodycze oraz potrawy typu „fast food”, które dostarczają ogromnej ilości kalorii. Nie zapominajmy o tym, że nasza dieta odbija się na naszym zdrowiu i wyglądzie.

Losowy artykuł

Jednym z elementów walki z cellulitem jest masaż, zarówno ten wykonywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i ten, który można samodzielnie wykonać w domu, najlepiej podczas kąpieli, kiedy skóra jest wilgotna, a naczynia krwionośne rozszerzone pod wpływem ciepła. Masaż, który można wykonywać drewnianym bądź plastikowym przyrządem z wypustkami, szorstką rękawicą lub po prostu uciskając skórę palcami, poprawia krążenie krwi, a więc przyczynia się do usuwania toksycznych produktów przemiany materii oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ciało masujemy okrężnymi ruchami od dołu ku górze, czyli od łydek w górę tułowia, koncentrując się na miejscach dotkniętych „pomarańczową skórką”. Dodatkową zaletą masażu jest złuszczanie martwego naskórka. Tak wykonany zabieg przygotowuje skórę na przyjęcie aktywnych substancji z kosmetyków ujędrniających i antycellulitowych. W gabinecie możemy poddać się endermologii, czyli zabiegowi, w którym przy użyciu specjalnej głowicy, formującej pod wpływem podciśnienia fałd skórny, masowane jest całe ciało. Reklama: http://www.roza-bielizna.pl/pl/ eye cat